Idea

W związku z coraz większą popularnością naszych medalików i gadżetów z nimi powiązanych, postanowiliśmy uruchomić specjalną stronę internetową, właśnie medalikowi poświęconą. Strona daje Wam różne możliwości:

  • dzięki niej, możecie zapoznać się z historią i znaczeniem symboliki medalika św. Benedykta. Awers i rewers tego medalu obfitują w tajemnicze litery i wizerunki, które kryją w sobie cenną treść. Przewodnią myślą tego wzoru medalika jest rozumienie życia chrześcijańskiego jako życia w wolności od grzechu i śmierci – w wolności, którą osiągamy, krocząc za Chrystusem;
  • a przede wszystkim, za pośrednictwem tej strony możecie otrzymać swój własny medalik św. Benedykta wraz z kartą, która zawiera wszelkie niezbędne wyjaśnienia dotyczące jego symboliki. Medalik i kartę otrzymacie od nas zupełnie za darmo!

Strona jest prosta i przejrzysta, więc bez trudu połapiecie się, o co w niej chodzi. Zanim jednak tam wejdziecie, chcemy Was zapewnić, iż benedyktyński medalik możecie dostać praktycznie bez żadnego trudu. Wystarczy, że skorzystacie z formularza umieszczonego na stronie, by wysłać do nas wiadomość. W treści wiadomości nie może zabraknąć Waszych danych adresowych! I na ten właśnie, podany przez Was adres wkrótce zostanie wysłana drobna przesyłka, zawierająca medalik i tekst z jego opisem.

Wierzymy, że dzięki temu więcej osób odkryje cenne przesłanie medalika. Zapraszamy Was do skorzystania z tej okazji – nic nie tracicie, a możecie odkryć dla siebie coś szczególnie wartościowego, jak wiele osób przed Wami.

PIERWSZY ETAP AKCJI TRWA DO KOŃCA WEEKENDU (CZYLI 19 CZERWCA 2016)